Şevkat Vinç yılların getirdiği tecrübe ile Beykoz’da kiralık vinç hizmeti vermekten gurur duyuyor. Uzman kadrosu ve   kaliteli vinçleri ile kaliteden ödün vermeyerek her türlü ağır taşıma, kaldırma konularında hizmetinizde.

Mobil Vinç kiralamak sabit vinç kiralamaktan çok daha mantıklıdır. Gerek hızlı kurulumu gerek hızlı ulaşımı sayesinde çabucak işinizi halledebilirsiniz. Sabit vinçlerin ortaya çıkardığı kurulum ve toplama işlemleri ek maliyet gerektirdiğinden mobil vinçleri tercih etmek çok daha pratik ve mantıklıdır.

Beykoz ‘da ki her türlü vinç kiralama işinizi  uzman kadromuz ve ekonomik fiyat politikası ile çabucak halleden ŞEVKAT VİNÇ, ağır taşıma, kaldırma, sepetli vinç gibi alanlar da sürekli olarak hizmet vermektedir.Kiralık Vinç piyasasında güvenebileceğiniz ve sorun yaşamayacağınız tüm yapılan işlemlerde iş güvenliği ve kaliteden ödün vermeden  kiralık vinç hizmetlerinde sektörün lideri olarak hizmet vermekteyiz.

Mobil Vinçlerimiz ile hızlı ve cebinize uygun şekilde işleminiz çabucak hal olur.Emin olabilirsiniz bizi seçtiğinize pişman olmazsınız. Sizde hemen bir Vinç Kiralayın ! 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir