Şirketlere, yük indirme, bindirme, tahliye, çatı, nakliye gibi işler için profesyonel kiralık vinç hizmeti veriyoruz. Firmamız, birbirinden farklı amaçlar için kullanılan çok sayıda vinç ile siz değerli müşterilerimize çözüm sunuyor. Araç filomuzun çeşitliliği kadar, her biri alanında uzman personelimiz de sektörde öne çıkmamızı sağlamaktadır. Fabrikalarda hizmet verdiğimiz gibi, inşaatlarda da hizmet veriyoruz. Hizmet sahamız, hizmet verdiğimiz vincin türünü belirliyor.

Vinç Çeşitlerimiz Nelerdir?

Geniş bir araç filosuna sahibiz bu sebeple, pek çok şirketin tercihi oluyoruz.

Kiralık Hiyap: 30, 60, 80 tonluk araç üstü vinçlerimiz, fabrikalarda yük indirme işlemi için kullanılıyor. Ayrıca bu vinçler, makine montajı amacıyla da kullanılmaktadır.

Kiralık Yüksek Tonajlı Mobil Vinçler: 220 ton, 180 ton, 130 ton, 100 ton, 90 ton, 80 tonluk vinçlerimizle sadece Türkiye’ye değil komşu ülkelere de mobil vinç hizmeti sunuyoruz.

Kiralık Sepetli Vinçler: Teleskopik sepetli vinçlerin ulaşma mesafesi farklılık göstermektedir. 70 metre, 60 metre, 40 metre, 35 metrelik vinçlerimiz mevcuttur.

Birbirinden farklı alanlarda kullanılabilen vinçlerimiz ile siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet veriyoruz.

Nerelere Hizmet Sunuyoruz?

Hizmet kalitemize güveniyoruz. Bu nedenle sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp, komşu ülkelere de hizmet veriyoruz. Özellikle inşaat sahalarında sunduğumuz mobil vinç hizmeti yoğun olarak talep görüyor.

Güçlü olmasından dolayı, iyi performans veren vinçlerimiz dünyada en fazla kullanılan marka ve modellerdir. İnşaat dışında, fabrikalarda yük indirme, yük bindirme için hizmet veriyoruz. Buralarda hiyap denilen araç üstü vinçlerle çözüm sunuyoruz. Sepetli vinçlerimiz ise, film setlerinde ya da yüksek katlı binaların camlarının silinmesi amacıyla tercih ediliyor.

Hizmet Kalitemize Güveniyoruz

Biz, 1987 yılından beri sektörde yer alıyoruz. Bu yıllar içinde edindiğimiz tecrübeyi, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz. Firmamız, mobil vinç kiralama konusunda 7/24 hizmet anlayışıyla ve geniş araç filosuyla hizmet sunuyor.

Araçlarımız kadar, uzman personelimizin yetkinliğine de güveniyoruz. Bu sebeplerden dolayı sektörde en fazla tercih edilen firmaların başında geliyoruz. Firmamızdan hizmet almayı düşünüyorsanız, sitemize girerek hakkımızda bilgi alabilir ve bizlere ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin her yerine kaliteli hizmet götürüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir