Kiralık Vinç

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar vinç sektörü kapsamında pek çok hizmeti en üst düzeyde verir. Sektör kapsamında indirme, bindirme, tahliye, çatı, montaj işleri gibi nakliye ve vinç ile yapılabilecek her türlü cam silme ya da boyama işleri yapılır. Peki, Kiralık Vinç Hizmeti nasıl alınır?

Kiralık Vinç Hizmeti

Kiralık vinç daha çok yüksek binalardaki çalışma zorluğu bakımından insanlar için risk oluşturan alanlarda insanların güvenli ve rahat bir şekilde çalışmasını sağlayan araç üstünde sepetinin olduğu ve çalışmaların bu sepet içerisinden yapıldığı iş makinesi olarak tanımlanan araçların verdiği hizmete denir.

Vinçlerin tercih edilmesinin en önemli nedenlerin biri; insan gücü ile temizlik ya da boya işlerinin gerçekleşeceği yerlere ulaşmanın zor olmasıdır. Ulaşılması zor olan yüksek yapılara vinç yardımı ile çok daha kolay ulaşılır ve işler daha hızlı ve kolay bir şekilde yapılır.

Her çalışma alanının, binanın veya yapının yüksekliği farklı olur. Bu sebep ile bu vinçlerin ihtiyaca yönelik birbirinden farklı tip ve tonajlı seçenekleri bulunur. Çalışılacak alanın hem konum hem yüksekliğine göre farklı vinç modelleri bulunur. Firma olarak sahip olunan vinç platformları arasında 20, 25, 30, 43, 45 ve daha yüksek binalara ulaşım sağlaması açısından 53, 60, 65 metrelik modeller ile hizmet verilir.

Mobil Vinç Kiralama Nedir?

Mobil vinç kiralama özellik ile inşaat sahalarında tercih edilir. İnşaat sahasından makine sanayisine kadar kullanılan bu modellerin özelliği yüklerin bir yerden başka bir yere aktarılma işlemini sağlaması olur böylelikle ile zamandan tasarruf sağlanabilir. Bu alanda da uzman kaliteli kadromuz ve en son teknoloji ile makinelerimiz müşterilerimizin hizmetine sunulur.

Çalışma Prensibimiz

Uzun yılların getirdiği deneyim ile müşterilerimizin ihtiyaç ve talepleri karşılanır. Verilen tüm hizmetler firma olarak müşteri memnuniyetini üst sırada tutulur ve kusursuz bir planlama ile hızlı vinç servisi verilir. Güvenli çalışma ile müşterilerde güven duygusu oluşturulur.

Firmamızın sağladığı fiyat uygunluğu, iş bilirlik ve dürüst çalışma ortamı ile iş alanında her daim kendini geliştiren araştıran ve kalite standartlarından ödün vermeyerek sektörde bir isim haline gelmeyi başarmıştır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir