Günümüzde yüksek alanlarda yapılması gereken pek çok işlem için vince ihtiyaç duyuluyor. Ayrıca ağır yüklerin taşınması içinde vinçler kullanılıyor. Bunun için şevkat vinç olarak vinç ihtiyaçlarına çözüm bulmak amacıyla kiralık vinç ihtiyaçlarınıza çözüm olarak hizmet veriyoruz. Vinç kiralama hizmetlerini Türkiye ve Türkiye’nin komşusu olan ülkeler için veriyoruz. Kiraladığımız vinçlerimizde bulunan deneyimli operatörlerimizi yapılması gereken tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirerek müşterilerimizin ihtiyaçlarını gideriyorlar.

Kiralama Hizmeti Verdiğimiz Vinçler

Şevkat vinç firması olarak farklı işler için vinç kiralama hizmeti veriyoruz. İş alanlarına ve yüklere göre kullanılan vinçler farklılık gösterdiği için farklı özellilere sahip vinçlerimizi müşterilerimize kiralıyoruz. Kiralama hizmeti verdiğimiz vinçler şunlardır;

  • Mobil vinç
  • Teleskopik platform vinç
  • Hiyap vinç

Bu vinçlerimizi nakliye işleri, montaj işleri, cam silme, yük bindirme, yük indirme, boyama, boru, makinelerin taşınması gibi işlemler için kiralıyoruz. Vinç çeşitlerimi ihtiyaca göre saatlik, günlük, haftalık ya da aylık olarak kiralıyoruz.

Mobil Vinçler

Şevkat vinç olarak mobil vinç kiralama hizmeti veriyoruz. Kiraladığımız mobil vinçlerimiz 60, 80, 130, 180, 200, 220, 300 ve 500 tonluk vinçler oluyor. Bu türdeki vinçlerimiz diğer vinçlere göre kolay bir şekilde kullanılabildikleri ve kurulum gerektirmedikleri için daha kullanışlı vinçler oluyor. Bu vinçlerimizi kiralayanlar genelde inşaat şantiyelerinde kullanıyorlar.

Hiyap Vinçler

Firma olarak mobil vinçler dışında hiyap vinçler içinde kiralama hizmeti veriyoruz. Kiralık hiyap vinç çeşitlerimiz ise 5, 10, 20, 25, 30, 60 ve 80 tonluk vinçler oluyor. Müşterilerimiz kiraladıkları hiyap vinçlerimizle makinelerin indirilmesi ve kaldırılması, kalıpların sökülmesi ve takılması, konteyner taşınması, demir indirilmesi, montaj işlemleri ve demontaj işlemlerini yapabiliyorlar.

Teleskopik Sepetli Vinçler

Vinç kiralama firması olarak kiraladığımız vinç çeşitleri arasında teleskopik sepetli vinçler de yer alıyor. Bu vinçlerimiz cam silme, cam takma ve cam sökme gibi işlemlerde kullanılabiliyorlar. Ayrıca bu türdeki vinçlerimiz dizi sektöründe de sahne çekimlerinde kullanılabiliyor. Özellikle aksiyon sahneleri sepetli vinçlerimiz yardımıyla çekilebiliyor. Kiralama hizmeti verdiğimiz teleskopik sepetli vinçler 17, 24, 35, 40, 50, 60 ve 70 metre boyutlarında oluyorlar. Türkiye’nin ihtiyaç duyulan her iline sepetli vinçlerimizle hizmet veriyoruz. Vinç kiralama için firmamızla iletişime geçmeniz ve adres bilgilerini vermeniz yeterli oluyor. İstediğiniz süre boyunca vinçlerimizi kullanarak işlerinizi yapabiliyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir