Mobil vinçlerin kullanılması diğer vinçlere göre daha çok fazla edilmektedir. Mobil vinçler fiyat, ulaşım, hızlı ve kolay kurulum gibi pek çok farklı özelliklere sahiptir . Zaten bu özellikler sayesinde de diğer vinçlere göre daha çok tercih edilmesi sebebidir. Vinç kiralarken öncelikle kiralanması gereken vincin tipi seçilmelidir.  Mobil vinçlerin dezavantajlarından biri olan çok yükseğe çıkamamasıdır. Bu nedenle yüksek yerlerde sabit vinç kiralanmalıdır . Avantajları ise en önemli olan fiyat olarak mobil vinçler daha uygundur . Sebebi ise sabit vincin kurulum ve toplama gibi bazı aşamaları vardır ve bunlardan ücret alınır(kurulum ücreti vb .). Fakat mobil vinçlerin vinçleri arkasında olduğu için kurulum ve toplama gibi aşamaları bulunmadığı için böyle bir ücret talep etmezler . Ulaşım açısından da çok büyük avantaj sağlar . Bir arabanın bir yerden bir yere gitmesiyle aynı hızda ve durumdadır . Şevkat Vinç olarak mobil vinç kiralama konusunda gerekli en üst hassasiyeti gösterip en hızlı şekilde sağlanan koordinasyonla sizin için mobil vinci hizmetinize sunmaktan son derece memnunuz.

Şile ‘de kiralık vinç hizmetlerinizi uzman kadromuz ile yapan ve ekonomik fiyat politikası ile sizlere hizmet sunan ŞEVKAT VİNÇ, ağır taşıma, kaldırma, sepetli vinç gibi alanlar da sürekli olarak hizmet vermektedir.

Kiralık Vinç piyasasında güvenebileceğiniz ve sorun yaşamayacağınız tüm yapılan işlemlerde iş güvenliği alınarak, kaliteden ödün vermeyen firmamız kiralık vinç hizmetlerinde sektörün lideri olarak hizmet vermektedir.

Siz değerli müşterilerimize kiralık vinç konusunda hizmet verebilmek için gece gündüz çalışan firmamız kiralık vinç fiyatlarını uygun bir şekilde teklif eder ve temiz işçilik yapar.

Tüm Kiralık vinç talepleriniz için sizler bir telefon kadar mesafedeyiz.

Kiralık vinç hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçerek, vinç kiralama hizmetlerinde yararlanabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir