Kiralık Vinç

Uzun kulelerin artması ile dış cephelerin temizliğinde vinç kullanımı da arttı. Peki bu temizlik kiralık vinç yardımıyla yapılabilir mi? Cevap veriyoruz; kesinlikle evet. Şevkat Vinç olarak mobil vinç kiralama konusunda sizlere hizmet sunmaktan onur duyuyoruz…

Kullanım Alanlarına Göre Dış Cephe Temizliğinde Kiralık Vinç Kullanımı

Vinç dış cephe temizliğinde nasıl kullanılıyor? Mobil vinçlerimiz binaya dışarıdan yaklaşarak sepetine bir ya da daha fazla sayıda temizlik görevlisi çıkma suretiyle işçilerin dışarıdan binayı temizlemesine imkân sunuyor. Hem zamandan tasarruf sağlanırken hem de normal yollardan temizliği mümkün olmayan binaların dış cepheleri en zahmetsiz şekilde temizlenebiliyor.

Özellikle cam yapılarda çok kısıtlı şekilde açılan pencereler dış cephenin temizlenmesini engellerken diğer yandan da cam olmasını verdiği bir dezavantajla sık sık temizlenmeye ihtiyaç duyuluyor. Ancak tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldıracak bir yöntem olan kiralık vinç ile dış cephe temizliği birçok cam bina sahibini büyük bir dertten kurtarıyor.

Şevkat Vinç bünyesinde barındırdığı özellikle sepetli mobil vinçler ile siz değerli müşterilerimize vinç ile dış cephe temizliği olanağı sunmaktadır.

Sepetli vinçler hem mobil olmanın verdiği rahatlık ile her yere sorunsuz hareket edebilir ve yaklaşabilirken diğer yandan da maliyetleri sabit vinçlere göre daha düşük seviyelerde olmaktadır.

Sizler de özellikle sepetli vinçlerle dış cephe temizliği işlemini yaptırmak isterseniz sayfamızda bulunan iletişim kısmından bizlere ulaşabilir binanız için detaylı fiyat bilgisini öğrenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir