Şevkat Vinç Mak. Nak. Ltd. Şti.

1987 Yılından bugüne kadar hertürlü indirme, bindirme tahmil, tahliye, çatı, ytong montaj işleri, nakliye, sepetli vinç ile cam silme, fabrika boyama işleri, iski, boru, döşeme, ekipli makine taşıma işlerini itina ile yapmaktayız.

Uzman kaliteli personel kadromuz, gelişmiş en son teknolojiyle 24 saat müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Şevkat Vinç olarak sektöre damgamızı vurmanın haklı gururunu üzerimizde taşımaktayız. Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak ve konusunda sürekli araştırma, geliştirme ve kalite standartlarına uyarak seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız satış organizasyonunu profesyonelce yapıp;satış ve sonrası hizmette sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde tüm enerjisi ile çalışmaktadır.

Amacımız Daima en iyi hizmet ve üretim kalitesini amaçlayarak müşterilerimize, en iyi ürün ve hizmeti sunmak. Her zaman müşteri tatminini ön planda tutmak. İleri teknoloji ve gelişmiş üretim tekniklerine sahip olmak.

Sosyal sorumluluk bilinci içerisinde çalışanlarımıza, milli ekonomimize ve toplumumuza faydalı olmaktır.

80 tonluk çift kırmalı vincimizin boy uzunluğu 51 metredir, yüksekliği 55 metredir.
5 tondan 100 tona kadar vinçlerimiz mevcuttur.

Her türlü CNC, torna, iş makinası, sanayi makinası, marangoz makinası, hassas hastane makinası, kimyasal makina, tabela, çelik çatı kundeksiyon montajı, künk ve buz montajları, yapılır.
Her türlü konteyner, tank, indir-bindir nakliyesi yapılır.
Klima montajı, elektrik direk montajı, her türlü boru montajı ve nakliyesi , 82 metreye kadar sepetli vinç çalışması yapılır.
Sepetli vinç ile cam silinir.

Misyonumuz

Vinç ve nakliyat sektöründe yıllardır sahip olduğumuz entellektüel sermayeyi en üst düzeye çıkarmak.

Vizyonumuz

Türkiye de vinç ve nakliyat sektöründe yarattığımız imajı daha da ileri taşımak.