Şevkat Vinç olarak, 1987 yılından beri her çeşit tahliye, nakliye, tahmil, bindirme, indirme, montaj, çatı, cam silme, büyük yüzey boyama, boru döşeme, sepetli vinç, makine taşıma gibi işleri özenle yerine getiriyoruz. Vinç kiralama hizmetleri alanındaki en nitelikli çalışmalara imza atan firmamız güvencesi ile çalışmalarımızı müşterilerimiz ile kusursuz hizmet anlayışıyla buluşturuyoruz. Kurumsal yapıya sahip olan firmamız faaliyetleri kapsamında, planlamadan zamanlamaya, kiralamadan nakliye işlerine dek her aşamada profesyonel yaklaşım içerisinde hizmet sunuyoruz.

Gelişmiş Teknolojik İmkanlar

Firma olarak, son teknolojiye sahip ekipman ve araçlar yanında işlerinde uzman olan çalışma arkadaşlarımız ile kesintisiz bir şekilde her gün 24 saat hizmet sunma kabiliyetine sahip bulunuyoruz. Ağır nakliye hizmetleri yanında kiralık hiyap vinç, teleskopik sepetli platformlu vinç kiralama ve mobil vinç kiralama hizmetlerini de titizlikle sunuyoruz. Beş tondan beş yüz tona kadar her tür projeye uygun mobil vinç kiralama işlem ve hizmetlerini de zaman odaklı olarak aralıksız veriyoruz.

Faaliyet Alanlarımız

Kaliteli hizmet anlayışımız ile ağır yük indirme – bindirme, çelik konstrüksiyon demontaj – montaj işlemleri, inşaat vinç işleri, konteyner nakliye işleri, belgeli tecrübeli operatör hizmetleri, aylık, günlük ya da saatlik olarak vinç kiralama gibi çeşitli hizmetleri de eksiksiz bir şekilde veriyoruz. Tüm bu faaliyet alanlarında firma uzmanlığımız ile birinci sınıf kaliteye sahip çalışmalara imza atıyoruz.

Dürüst ve şeffaf çalışma ilkelerimiz kapsamında, toplam kalite anlayışı ile faaliyette bulunuyor, ar-ge çalışmalarına özel önem veriyoruz. Bu kapsamda tüm teknolojik imkanlardan yararlanıyor ve gelişmiş üretim ve hizmet teknikleri ile çalışıyoruz. Daima en iyi hizmeti sunma çabası içinde kesintisiz bir şekilde çalışıyor, profesyonel hizmet anlayışı içerisinde müşteri memnuniyetini esaslı faaliyette bulunuyoruz.

Ekonomik Avantajlarımız

Firma olarak, konteyner, tank, nakliye, indir ve bindir, CNC, torna, montaj, ağır nakliye, boru montaj, direk montaj ve kiralık vinç gibi hizmetlerin tümünü oldukça uygun ekonomik koşullar altında sunuyoruz. Ayrıca ödeme konusunda esnek imkanları ve çeşitli seçenekleri de müşterilerimiz ile tüm İstanbul çapında ve ilçelerinde buluşturuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir