Vinç kiralama sektöründe 33 yıllık deneyimimize güvenerek hizmet veriyoruz. Malzeme taşıma, dış cephe temizliği, tamirat ve makine taşıma işlemleri için vinç kiralıyoruz. Kiralama sürelerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre değişiklik gösteriyor. Müşterilerimiz vinçlerimizi isterlerse bir saatliğine, isterlerse bir günlüğüne ya da daha uzun süreliğine kiralayabiliyorlar. Şevkat vinç kiralama firması olarak mobil, hiyap ve sepetli vinçlerimiz aracılığıyla kiralama hizmeti veriyoruz.

Şevkat Vinç’ten Tüm Türkiye’ye Vinç Hizmeti

Deneyimli operatörlerimiz eşliğinde verdiğimiz kiralık vinç hizmetlerini bölge ya da şehir ayırmadan tüm Türkiye için veriyoruz. Kiralık vinçlerimize ihtiyaç duyan müşterilerimiz bizimle iletişime geçtiklerinde talep ettikleri vinçlerimizi hizmetlerine sunuyoruz. Ayrıca firma olarak Türkiye’nin Bulgaristan, Yunanistan, Irak ve İran gibi komşu ülkelerine de kiralama hizmetimizi aynı kalitede veriyoruz.

Şevkat Vinç’ten Kiralık Mobil Vinçler

Sabit vinçlere göre daha kullanışlı ve kurulum istemeyen mobil vinç kiralama hizmeti veriyoruz. Mobil vinçlerimiz genellikle inşaat alanlarında kullanmak için kiralanıyor çünkü araçlarda bulunan bu vinçlerimiz kolay bir şekilde yer değiştirebildiği için işlerin kolay yapılmasını sağlıyor. Ayrıca bu ürünlerimiz müşterilerimiz için daha az maliyetli oluyorlar ve farklı tonlardaki türleriyle kiralanabiliyorlar.

Şevkat Vinç’ten Kiralık Sepetli Vinçler

Şevkat vinç firması olarak mobil vinçlerimizden farklı olarak sepetli vinçlerimizi de müşterilerimize sunuyoruz. Sepetli vinçlere ihtiyaç müşterilerimiz farklı metre boyutlarına sahip vinçlerimizi günlük, saatlik ya da haftalık olarak kiralayıp kullanabiliyorlar. Firma olarak müşterilerimiz için kaliteli sepetli vinçlerimizi kiralıyoruz.

Vinçlerimiz bakımları tam olan viniçler oluyor. Bu sayede de kiralama süresi içerisinde müşterilerimize sıkıntı çıkarmıyorlar. Sepetli vinçlerimiz binaların camlarının değiştirilmesi için kullanılabiliyor. Ayrıca dizi ekipleri tarafından da sahne çekimleri için kiralanabiliyorlar.

Şevkat Vinç’ten Ağır Nakliyat Hizmeti

Şevkat vinç firması olarak ağır nakliyat hizmetlerini müşterilerimiz için veriyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerde ağır yüklerin taşınmasını sağlıyoruz. Ağır yük taşımaya uygun vinçlerimizle verdiğimiz ağır nakliyat hizmetleri arasında şunlar yer alıyor;

  • Askeri malzeme taşımaları
  • Rüzgâr gülü taşımaları
  • Tarım makinesi taşımaları
  • Silo taşımaları
  • Türbin taşımaları
  • Santral taşımaları
  • Ağır makine taşımaları
  • İş makineleri taşımaları

Tüm bu malzemelerin taşınmasını bakımlı ve kaliteli araçlarımızla gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir